APARTMÁNY | DOMY A POZEMKY
KOMERČNÍ NEMOVITOSTI


LUXUSNÍ APARTMÁNY S PŘÍMÝM PŘÍSTUPEM K MOŘI V KOMPLEXU MAJESTIC
€ 62000 více »
DVOUPOKOJOVÝ APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE V REZIDENCI VICTORIA
€ 47000 více »
GARSONIÉRA V KOMPLEXU MIRAMAR PALACE, POUHÝCH 50 METRŮ OD PLÁŽE
€ 35000 více »

Proč nemovitosti v Bulharsku

Seznámíme vás s novým, současným Bulharskem, jehož tvář se v průběhu posledního desetiletí zásadně změnila. Politická a ekonomická stabilita v zemi získala světové uznání.

Bulharsko je členem NATO a od 1 ledna roku 2007 se Bulharsko stalo členem EU. Všichni občané Bulharska mohou cestovat bez vízové povinnosti po zemích EU a obráceně. V zemi se úspěšně rozvíjí tržní ekonomika a v rámci ní je možno výhodně investovat. Návratnost vašich vkladů je zaručována zákonodárstvím s liberální politikou.

Cizinec, obyvatel Evropské unie, může jako fyzická osoba, stejně tak jako bulharští občané, kupovat byty, domy a další nemovitosti.

Bulharsko, zcela bez pochyb, nabízí nesrovnatelné možnosti z hlediska investic, a my jsme přesvědčeni, že návratnost vašich vkladů nebude na konci roku 2014 menší, než 25 %, pokud zakoupíte hodnotnou nemovitost v Bulharsku.

Je jistě známo, že pro mnohé je kvalita života výrazně důležitější, než finanční výhody. V Bulharsku vás okouzlí až nepochopitelně krásné písečné pláže Černomořského pobřeží, ale taktéž skalnaté hory, které zaujmou množstvím lyžařských vleků.

Bulharsko - to je skutečně dosud nepoznaný poklad.


APARTMÁNY

Zákonodárství (Legislativa) umožňuje získání bytů a převod do vlastnictví zahraniční fyzické osoby, zahraniční právnické osoby a místní osoby. ***Současně s bytem se převádí tzv. ideální část pozemku , nacházejícího se pod domem a „připadající na byt“. Většinou odpovídá rozsahu od O,3 po 5 metrů čtverečních. Není zakázána registrace firmy na adrese bytu. Cizinci – majitelé bytu, mají stejná práva, jako Bulhaři, včetně práva nemovitost pronajmout.

DOMY A POZEMKY

Získávat budovy mohou tytéž osoby, které disponují právem nakupovat byty. Půdu pod budovou a přilehlý pozemek je cizincům pocházející z EU prodávat již povoleno. .

KOMERČNÍ NEMOVITOST

Jsou vhodné pro lidi, kteří disponují volnými peněžními prostředky a přejí si jejich zhodnocení.

Zakoupení nemovitosti v zahraničí se jeví alternativou k bankovnímu vkladu (nízká procenta), účasti v investičních fondech (vysoká míra rizika), pro ty, kteří nemají čas zabývat se spravováním svého kapitálu.

 

Všechny otázky, spojené s nákupem nemovitostí, řešením veškerých právních a finančních záležitostí, převezme naše společnost na sebe.