APARTMÁNY | DOMY A POZEMKY
KOMERČNÍ NEMOVITOSTI


LUXUSNÍ APARTMÁNY S PŘÍMÝM PŘÍSTUPEM K MOŘI V KOMPLEXU MAJESTIC
€ 62000 více »
DVOUPOKOJOVÝ APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE V REZIDENCI VICTORIA
€ 47000 více »
GARSONIÉRA V KOMPLEXU MIRAMAR PALACE, POUHÝCH 50 METRŮ OD PLÁŽE
€ 35000 více »

LUXUSNÍ APARTMÁNY S PŘÍMÝM PŘÍSTUPEM K MOŘI V KOMPLEXU MAJESTIC - (id S_357 )

metráž od 47 m2
poloha : Slunečné pobřeží
místností : 2


fotografií : 11
zařazení : Apartmány
cena od 62000 €
stav nabídky :
volná
rezervovat

2 garsoniéry, 2 dvoupokojové a 1 třípokojový apartmán v komplexu Majestic. Hotel a residence Majestic je elegantní komplex umístěný v největším a nejpopulárnějším letovisku v Bulharsku – Sunny Beach. Komplex se skládá z čtyřhvězdičkového hotelu a jeho vybavení s apartmány ve dvou blocích. Apartmány jsou plně vybaveny a velmi vkusně zařízeny.

Nabízený apartmán se nachází ve třetím patře bloku D a skládá se z předsíňky s věšákem, prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyně vybavené vším potřebným pro dovolenou s vlastním stravováním, ložnice s nábytkem, rodiné koupelny a prostorného balkónu s překrásným výhledem na bazén a moře. Apartmán má garantovaný příjem z pronájmu od 9,000 – 10,000 EURO za sezónu.

Hotel Majestic je umístěný přímo u pláže a svým hostům a majitelům nabízí skvělé vybavení. Překrásné udržované zahrady plní funkci živého plotu, naleznate zde přes 200 exotických palem, vodní plochy a sportovní hřiště. Vybavení zahrnuje:

Restaurace a bary – 3 unikátní restaurace podávající tradiční bulharské pokrmy, evropskou kuchyni, mořské plody a snack bar. 5 exotických barů – bar v lobby hotelu, na terase, v salónku, u bazénu, na pláži a také noční klub. Všechny jsou navrženy tak, aby přinesly maximální komfort a potěšení.

Bazény – 2 ohromné bazény, dětské brouzdaliště se zábavnými prvky pro děti.

Sportovní hřiště
– toto hřiště je multifunkční, velké 36 x 40 m, zahrnuje 2 tenisové kurty, minigolf a dvě fotbalové a basketbalové hřiště. Hřiště na plážový volejbal je umístěné před komplexem na překrásné písčité pláži.

Herna – s kulečníkem a biliárem, stolní fotbal, stolní hokej, také šipky, šachy a backgammon.

Dětský koutek
– komplex má speciálně navržené dětské hřiště. Což zahrnuje dva mini kluby (školky) a dvě hřiště. Obě jsou umístěné hned za bloky apartmánů a jsou vybaveny vhodnými dětskými hračkami a vybavením. 

Lázně a fitness centrum
– lázně hotelu Majestic je perfektní místo, kde si můžete užít jedinečnou péči a bezvadný smysl pro detail. Užít si zde můžete asijské masáže, turecké lázně, Kleopatřinu koupel, bilinkovou lázeň a masky s mořskými řasami. Harminizuje energii těla a duše, což přispěje k Vaší lepší relaxaci a pohodě. Profesionálně zařízené fitness centrum je umístěné vpravo od lázní.

Kosmetické centrum – Kosmetické centrum je perfetním místem, kde zakončit den a při tom začít vzrušující večer. Služby zahrnují manikůru, pedikůru, depilace voskem, kadeřnictví a dekoraci nehtů.

Plně zařízený apartmán ve čtyřhvězdičkovém komplexu – perfektní příležitost investice!!

46.91 m2 – 62 000 EUR – dvě garsoniéry
78.52 m2 – 115 000 EUR – dva dvoupokojové apartmány
83.73 m2 – 129 000 EUR – dva třípokojové apartmány s výhledem na bazén a moře 

Rezervovat realitu id: S_357

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Poznámka